Zapraszamy na otwarcie Vlogatorium

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak stworzyć profesjonalny materiał wideo lub audio, ale nie mieliście odpowiednich narzędzi czy wiedzy? Chcielibyście poznać sekrety tworzenia w nowych mediach? A może po prostu szukacie miejsca, gdzie w inspirującym otoczeniu będziecie mogli oddać się swoim kreatywnym pasjom? Jeżeli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedzieliście twierdząco, mamy dla Was fantastyczne wieści!

Vlogatorium – Mazowieckie Laboratorium Nowych Mediów to miejsce, które łączy wszystkie te możliwości! Nowoczesne studio, w którym można nie tylko tworzyć materiały audio i wideo, ale także uczyć się, jak to robić i rozwijać się w dziedzinie nowych mediów.

Vlogatorium to przestrzeń dedykowana zarówno młodym twórcom, stawiającym pierwsze kroki w przestrzeni internetowej, uczniom, nauczycielom z ambicjami oraz seniorom chcącym dotrzeć do nowych technologii. Studio wyposażone jest w zaawansowane technologie, od fizycznej scenografii, przez studio wirtualne, po sprzęt do tworzenia profesjonalnych materiałów wideo i audio.

Dodatkowo, pod okiem ekspertów z Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, uczestnicy będą mogli zdobywać wiedzę o prawach autorskich, bezpiecznym korzystaniu z mediów oraz potencjalnych zagrożeniach.

Nie czekajcie! Przyjdźcie i doświadczcie magicznej atmosfery Vlogatorium! Bądźcie na bieżąco z nowinkami technologicznymi, rozwijajcie się w kierunku nowych mediów i dzielcie się swoją pasją z innymi!

Zapraszamy na konferencję inaugurującą studio i oficjalne otwarcie Vlogatorium!

4 października 2023 roku, godzina 11.00, sala konferencyjna MSCDN w Radomiu przy ul. Kościuszki 5A.

Sprawdźcie na własne oczy, jak technologia spotyka się z kreatywnością i daje nieskończone możliwości.

Zapisy na konferencję: https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/biezacawiecej1/id/24390/o//w/Radom

Kontakt: lukasz.molenda@mscdn.edu.pl

Projekt powstał dzięki Budżetowi Obywatelskiemu Mazowsza.

ul. Świętojerska 9,
00-236 Warszawa
tel. 22 536 60 00, kom.: 797 990 037
sekretariat@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content