Targi Książki i Mediów Vivelo na PGE Narodowy

Podczas Targów Książki i Mediów Vivelo na PGE Narodowy zorganizowaliśmy warsztaty i konferencje dedykowane kadrze pedagogicznej, grupom szkolnym oraz bibliotekarzom w strefie #Edukacja.

STEAM-owe podróże po humanistycznych ścieżkach, Edukacja outdoorowa, finał Mazowieckiej Ligi Debat Szkolnych – „TY ZA, A JA PRZECIW –WAŻYMY SŁOWA, Multimedialne narzędzia w edukacji – tytuły organizowanych i współorganizowanych przez MSCDN wydarzeń edukacyjnych doskonale komponowały się z tytułami tysięcy zaprezentowanych podczas majowych Targów Książki i Mediów Vivelo książek.

Uczestnicy – nauczyciele i uczniowie – mogli wziąć udział w warsztatach, konferencjach i panelach, przyglądali się także bezpieczeństwu cyfrowemu i zbrodniom na prawdzie, czyli fake newsom.
Targi Vivelo odwiedziły tysiące osób – tym bardziej cieszy nas, że mogliśmy ich spotkać i promować nowoczesne metody edukacyjne.

 

 

ul. Świętojerska 9,
00-236 Warszawa
tel. 22 536 60 00, kom.: 797 990 037
sekretariat@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content