Szkolenie międzynarodowe stacjonarne w ramach programu Erasmus+ dla nauczycieli i dyrektorów przedszkoli

Zaproszenie na szkolenie międzynarodowe stacjonarne (Warszawa – Miedzeszyn) w ramach programu Erasmus+ dla nauczycieli i dyrektorów przedszkoli

Szanowni Państwo,

W dniach 26 – 30 kwietnia 2023 Narodowa Agencja programu Erasmus+ organizuje szkolenie międzynarodowe dla nauczycielek/li i dyrektorek/ów przedszkoli przygotowujące do złożenia wniosku o dofinansowanie projektu współpracy międzynarodowej w programie Erasmus+.

Podczas szkolenia dowiedzą się Państwo jak przygotować projekt do programu Erasmus+ oraz będą mogli znaleźć partnerów z innych krajów europejskich do realizacji wspólnego przedsięwzięcia.

Szkolenie odbywa się w formule warsztatowej – praca w małych grupach nad zrębami przyszłego projektu. Szkolenie jest prowadzone w języku angielskim i komunikatywna znajomość tego języka jest warunkiem uczestnictwa.

Szkolenie jest nieodpłatne, natomiast jego uczestnik reprezentuje placówkę w związku z tym należy przed zgłoszeniem się na szkolenie uzgodnić z Dyrektorem i Współpracownikami wstępny akces do programu Erasmus+.

Na szkolenie trzeba aplikować (miejsce nie jest gwarantowane) pod adresem https://salto-et.net/events/show/PL01_0470_THO_2023  Na platformie Salto należy się uprzednio zarejestrować.

Zgłoszenia są przyjmowane do 20 marca.

Informacje o programie Erasmus+ znajdą Państwo pod linkiem – Narodowa Agencja Erasmus+ (erasmusplus.org.pl)

W przypadku dodatkowych pytań osoba do kontaktu :

Agnieszka Fijałkowska Zespół Edukacji Szkolnej Erasmus+​
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
tel.: +48 510 387 064
e-mail: agnieszka.fijalkowska@frse.org.pl

MSCDN Wydział w Warszawie
ul. Świętojerska 9, 00-236 Warszawa

Sekretariat
tel. 22 536 60 62; kom. 609 423 954 email: warszawa@mscdn.edu.pl

Dział szkoleń
tel. 22 536 60 66; kom. 609 426 125 email: formy@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content