Nasze Studio 108 odwiedzili studenci III roku kierunku Nowe media Akademii Mazowieckiej w Płocku. Sąsiedzka wizyta odbyła się w ramach zajęć: zarządzanie wizerunkiem instytucji.
Rozmowę o plusach i minusach, zaletach i wadach, możliwościach i ograniczeniach, a także nieoczywistych pułapkach zarządzania wizerunkiem instytucji, której celem jest doskonalenie nauczycieli, zwieńczyła solidna praca przed kamerami. Zadaniem naszych gości było przygotowanie scenariusza i nagranie zaproszenia na zbliżający się wielkimi krokami I Płocki Festiwal STEAM.
Jak wypadli? Naszym zdaniem znakomicie! Na pierwszy rzut oka było widać, że mają promocyjnego nosa i wiedzą jak „sprzedać” produkt (wydarzenie) w social mediach! Efekty zobaczymy już wkrótce – właśnie trwa montaż materiału.
Serdecznie dziękujemy wszystkim studentom oraz dr Agnieszce Grażul za wizytę! Mamy nadzieje, że będziemy spotykać się częściej!
W roli przewodnika wystąpiła Małgorzata Gasik, starszy specjalista ds. promocji i informacji pedagogicznej MSCDN Wydział w Płocku.
