Olga Bończyk, Grażyna Wolszczak, Cezary Harasimowicz – wielkie emocje podczas konferencji o eMOCjach w MSCDN!

Kłótnia z bliskimi, kłopoty ze zdrowiem, strach o kredyt – miliony rzeczy mogą wpływać na nasze samopoczucie i emocje. A za chwilę lekcja i kilkanaście par oczu oczekujących zrozumienia i wysłuchania, spokoju i równowagi. Jak umiejętnie panować nad emocjami i pozostać przy tym sobą? Między innymi o tym będzie mowa podczas konferencji inaugurującej projekt eMOCje w twórczości – II edycja: Z EMOCJAMI NAM DO TWARZY, która odbędzie się 30 września 2021 r. w godz. 14.00-16.00 w MSCDN Wydział w Płocku przy ul. Gałczyńskiego 26.  

Uwaga! W konferencji może wziąć udział stacjonarnie 30 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pozostałe osoby uczestniczą w wydarzeniu online.

  ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA  

Zapisy do projektu:  

Zgłoszenie udziału w pierwszym szkoleniu jest jednoznaczne ze zgłoszeniem udziału w projekcie.  

Zapisy dla nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej

Pierwsze szkolenie: eMOCje w twórczości. Trening uważności jako element rozwoju osobistego odbędzie się 27 października 2021 r.

ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Informacja o projekcie

Zapisy dla nauczycieli szkół ponadpodstawowych Pierwsze szkolenie: eMOCje w twórczości. Trening uważności jako element rozwoju osobistego odbędzie się 28 października 2021 r.

ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Informacja o projekcie

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.