FRSE Regionalne Punkty Informacyjne

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, informujemy, że Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli przystąpiło do konkursu FRSE w wyniku którego zostało wyłonione jako Regionalny Punkt Informacyjny FRSE na rok 2020-2021 dla województwa mazowieckiego.                                         


Naszym zadaniem jest docieranie z informacją i promowanie programów, projektów i inicjatyw zarządzanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.


Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) już od ponad 25 lat zarządza programami, projektami i inicjatywami, które umożliwiają poszerzanie wiedzy podstawowej lub specjalistycznej, zdobywanie nowych umiejętności i kompetencji na ścieżce edukacji formalnej, pozaformalnej i nieformalnych form uczenia się, pozwalają na rozwijanie zainteresowań i pasji poprzez działania podejmowane w innych krajach oraz w społecznościach lokalnych.

Więcej informacji o fundacji, jej programach, konkursach i inicjatywach znajdziecie Państwo na stronie: http://www.frse.org.pl

Na szczególną uwagę, w najbliższym czasie, zasługują:


Termin 15-17 października 2020 w Polsce.


Więcej informacji i zapisy pod linkiem: https://erasmusplus.org.pl/wydarzenia-specjalne/erasmusdays-2020/


W krótce zaproponujemy Państwu webinar poświęcony Akredytacji w programie Erasmus+ FRSE.

frse1 bannerek

Mazowieckie Samorządowe
Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Siedlcach

ul. M. Asłanowicza 2, 08-110 Siedlce
tel. 25 63 267 47, kom.: 691 922 934
fax 25 63 393 20
e-mail: siedlce@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content