Filmowa Akademia Nauczyciela – dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony rok!

Jubileuszowy seans zgromadził największą dotychczas liczbę uczestników – to był dla nas najpiękniejszy prezent i najlepszy dowód na to, że pomysł realizacji projektu promującego filmy jako narzędzie edukacyjne, spełnia swoją rolę!

Film „Blisko” zdecydowanie poruszył serca widzów i skłonił do refleksji.

Reżyser, Lukas Dhont, przedstawił kruchy, emocjonalny świat nastolatków w bardzo subtelny sposób – coś, co może się wydawać banalne z perspektywy dorosłych, staje się dramatem i prowadzi do tragedii w świecie pokolenia „płatków śniegu”. To dla nas sygnał, że tym bardziej musimy być czujni, empatyczni, wspierający…

Dziękujemy Annie Równy, trenerce edukacji filmowej, autorce scenariuszy zajęć na podstawie filmu, za rozmowę i cenne spostrzeżenia.

Dziękujemy naszemu Partnerowi NoveKino Przedwiośnie – Zbigniewowi Michalskiemu, dyrektorowi, oraz Joannie Zarzyckiej, koordynatorce projektu z ramienia Kina, za nieustającą chęć wspólnych działań na rzecz edukacji filmowej.

Dziękujemy za wsparcie i pomoc w promocji działań naszym lokalnym mediom: KRDP FM RADIO PŁOCK FMTV Mazowsze Tygodnik Płocki Radio Eska Płock #RadioDlaCiebie

I dziękujemy szczególnie Wam – naszym Uczestnikom! Dziękujemy, że jesteście z nami! ???

Koordynatorem projektu z ramienia MSCDN Wydział w Płocku jest Małgorzata Gasik.

Na kolejny seans zapraszamy już 4 kwietnia! „Święty” tuż przed Świętami będzie jak znalazł! ?

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content