„Bunt i wielkie bum!” – czyli szkolenie z języka emocji było takie, że buty spadają!

Język emocji i techniki twórczego myślenia w procesie konstruowania widowiska teatralnego – pod takim hasłem odbyło się drugie szkolenie w ramach projektu eMOCje w twórczości – Mała sztuka dużych emocji, które poprowadziła dr Monika Just.

Blisko 40 uczestniczek z przedszkoli i szkół podstawowych poznało podstawowe techniki twórczego myślenia i rozwiązywania problemów m.in. w procesie projektowania prototypu przedstawienia teatralnego opartego na czterech podstawowych emocjach: szczęście, smutek, strach i gniew.

Powstały nawet wstępne tytuły przedstawień teatralnych (bo docelowo, w ramach projektu, powstaną małe sztuki teatralne dotyczące emocji: „Magiczną moc ma ten koc”, „Weź się niepokój – sposób na jeża” czy „Bunt i wielkie bum!”.

Nie możemy się już doczekać, kiedy energia, emocje i kreatywność uczestniczek znajdą swój finał w małych sztukach teatralnych przygotowanych wspólnie z dziećmi! Trzymamy kciuki!

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content