Brak sieci

W dobie wszechobecnych smartfonów oraz imponujących pod względem graficznym i strategicznym gier komputerowych trudno zachować dystans i równowagę w ich korzystaniu, zwłaszcza dzieciom i młodzieży. Celem projektu jest zapoznanie uczestników z korzyściami i zagrożeniami związanymi z korzystaniem z nowoczesnych technologii, przedstawienie skutecznych metod przeciwdziałania uzależnieniom oraz pomóc nauczycielom i rodzicom w prowadzeniu rozmowy z dziećmi o niebezpieczeństwach związanych z siecią internetową.

O konieczności dbania o naszą higienę cyfrową przeczytacie/posłuchacie:

page0001 01

 

 

 

 

M 3 2019 OKLADKAoo

 

PRZYDATNE LINKI:

https://www.nask.pl/

https://dbamomojzasieg.com/

https://fdds.pl/

https://sieciaki.pl/

https://www.ore.edu.pl/2015/03/bezpieczenstwo-w-sieci/

zdalnie.edu-akcja.pl

Zdalnenauczanie.org

Brak sieci

Share:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
On Key

Related Posts

Zaproszenie dla wnioskodawców do Akcji 2

Szanowni Państwo,Projekty współpracy międzynarodowej, realizowane w ramach Programu Erasmus+, dają szkołom i instytucjom możliwość wszechstronnego rozwoju. Mobilności edukacyjne kadry, uczniów i nauczycieli stwarzają okazję do

Psycholog i pedagog szkolny na starcie

Właśnie zacząłeś swoją zawodową przygodę na stanowisku pedagoga lub psychologa szkolnego? (staż pracy: 0-5 lat) Chcesz rozwinąć swój warsztat pracy i zgłębić praktyczne tajniki zawodu? Poszukujesz przydatnych narzędzi pracy, najnowszej wiedzy i ciekawych rozwiązań? Chcesz przeanalizować studium przypadku i dowiedzieć się jak zorganizować w praktyce skuteczną pomoc psychologiczno-pedagogiczną dla uczniów, nauczycieli i rodziców? Jeśli tak, to propozycja tego szkolenia jest właśnie dla Ciebie.

MSCDN
Wydział w Płocku

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68
tel. kom. 500274304
faks 24 366-53-69

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content