WIELKA GALA MAŁYCH OSCARKÓW zbliża się wielkimi krokami!

Już 28 maja w NoveKino Przedwiośnie wręczymy statuetki małych Oscarków twórcom: małym aktorom, reżyserom, scenarzystom z przedszkoli i szkół podstawowych, którzy wspólnie ze swoimi opiekunkami nagrali 3-minutowe filmu o eMOCjach w ramach projektu Mistrzowie małego kina eMOCji!

Gwiazdami wydarzenia będą:

⭐️ Liliana Zajbert, główna bohaterka kultowego już filmu „O psie, który jeździł koleją”. Lilianna ma 14 lat i nigdy nie chodziła do tradycyjnej szkoły, z wyjątkiem szkoły muzycznej. Swoją aktorską przygodę zaczęła od występów w spektaklach edukacyjnych PZPIT Mazowsze. Zagrała w prawie 30 produkcjach takich jak seriale, filmy fabularne, reklamy czy programy edukacyjne. Najważniejszą rolą była postać Zuzi w filmie „O psie, który jeździł koleją”

⭐️ Monika Pikuła, aktorka znana z wielu seriali, filmów, a jej głos z pewnością rozpoznają miłośnicy takich seriali dla dzieci jak: Fineasz i Ferb, SpongeBob Kanciastoporty lub Ninjago. Obecnie kończy zdjęcia do drugiej części serialu Krucjata, gdzie gra panią prokurator. Serial powinien ukazać się na antenie jesienią.

⭐️ Aleksandra Paczkowska-Bacińska, wokalistka Teatru Płockiego, Voice Academy i wokalistka zespołu Kwiaty Retro, finalistka programu Must be the music, pisze i komponuje własną muzykę, dwa lata współpracowała z krakowskim teatrem Vis a Vis. Jej specjalnością są piosenki francuskie.

 

To będzie wielki dzień!

Projekt realizuje Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych DELTA wspólnie z MSCDN Wydział w Płocku ze środków Miasta Płocka.

Koordynatorem jest Małgorzata Gasik.

Do zobaczenia!

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content