Wdrożenie Google Workspace for Education

Szanowni Państwo,

Miło nam przekazać, że z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkich nauczycieli i dyrektorów zainteresowanych zagadnieniem transformacji cyfrowej szkoły przy użyciu produktów firmy Google (Workspace for Education, Classroom) na bezpłatny webinar, który odbędzie się 24 maja 2023 roku w godzinach 13:00-15:15. To wyjątkowa okazja, aby poznać przykłady udanych zmian zachodzących w polskich szkołach publicznych i zainspirować się do zrobienia pierwszego kroku ku pełnej transformacji cyfrowej.

Jako oficjalni partnerzy firmy Google, CCT Poland z przyjemnością wskaże drogę do sukcesu. Wspieramy Państwa wdrożenie platformy Google Workspace za darmo w każdej chętnej szkole. Ponadto, do końca czerwca 2023 roku każda zgłoszona placówka otrzyma podstawowe szkolenia, które pomogą w korzystaniu z narzędzi dostępnych na tej platformie. Na spotkaniu przedstawimy także szczegóły naszego przyszłego projektu, który rozpocznie się jesienią 2023 roku.

Jeśli macie Państwo pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym kierownikiem szkolenia, panem Wojciechem Wytykiem – nauczycielem konsultantem w zakresie informatyki (tel. 48 362 98 74, e-mail: wojciech.wytyk@mscdn.edu.pl). Korzystając z linku https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/biezacawiecej1/id/23673/o//w/Radom, można zapisać się na nasz webinar już teraz.

Serdecznie zapraszamy!

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content