Wakacje z Elvisem w MSCDN

Coś się kończy, coś się zaczyna, czyli początek wakacji z Elvisem gwarancją dobrej zabawy!

Finałowe spotkania w ramach naszego projektu MaKI – Mazowieckie Kluby Integracyjne za nami!

Zgodnie z ideą projektu, do wspólnej zabawy zaprosiliśmy dzieci polskie i ukraińskie. W programie była nauka języków w towarzystwie Elvisa Presley’a, matematyczne origami, klocki lego, malowanie murali, pobudzanie zmysłów aromatami i pacynkowe rozmowy międzynarodowe.

Na zakończenie, dzieci z Ukrainy otrzymały z rąk niezwykle kreatywnych prowadzących – Małgorzata Kowalak i Wiktorii Zuberewy – pamiątkowe dyplomy.

Razem z czerwcem zakończyły się także zajęcia dla rodziców dzieci uczestniczących w kreatywnych zajęciach z języka polskiego. Dyplomy uczestnikom wręczyła prowadząca – niezastąpiona Tatiana Witkowska.

Spotkanie zorganizowali i poprowadzili Emilia ZiółkowskaMarcin Jaroszewski Ewa Petrykowska Iza RachowiczAgnieszka BaskaAnna KrusiewiczMałgorzata Gasik Marzenna Kuć z MSCDN Wydział w Płocku, Małgorzata Kowalak Wiktoria Zubarewa oraz Małgorzata Wierzbicka Izabela Wypych i Marta Jaroszewska z Biblioteka Pedagogiczna w Płocku

Dziękujemy za wspólną zabawę i życzymy udanych, spokojnych wakacji!

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content