14 III 2023 r. – Uzależnienia behawioralne – czym są, jak pomóc osobie i rodzinie – forum stacjonarne

Miejski Interdyscyplinarny Zespół ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie we współpracy z MSCDN Wydział w Płocku zapraszają nauczycieli, wychowawców, pedagogów szkolnych, psychologów oraz specjalistów z poradni psychologiczno-pedagogicznych z terenu miasta Płocka na forum „Uzależnienia behawioralne – czym są, jak pomóc osobie i rodzinie”.

Szkolenie odbędzie się 14 marca 2023 r. w godz. 14.00-17.00, stacjonarnie w MSCDN Wydział w Płocku.

W programie szkolenia m.in.

  • Wybrane uzależnienia behawioralne – charakterystyka, etiologia, mechanizmy.
  • Koncepcje profilaktyki i terapii uzależnień behawioralnych – wprowadzenie w zagadnienia.
  • Przegląd wybranych metod i sposobów pomocy osobie i rodzinie.

Szkolenie poprowadzi uznany ekspert – Lidia Woć, mgr nauk o rodzinie, absolwentka Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, Nadkomisarz KGP Policji, ambasadorka Ogólnopolskich Kampanii Społecznych „Dzieciństwo bez przemocy”, członkini „Niebieskiej Linii”, certyfikowana specjalistka w zakresie pomocy ofiarom przemocy w rodzinie w trybie nominacji, absolwentka Studium Poradnictwa i Interwencji Kryzysowej w ramach Niebieskiej Akademii Warszawskiej w Instytucie Psychologii Zdrowia, członkini Ogólnopolskiego Porozumienia Osób, Organizacji i Instytucji Pomagających Ofiarom Przemocy w Rodzinie, b. członkini Krajowej Rady Przeciwdziałania Narkomanii przy Prezesie Rady Ministrów, członek-edukator Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii.

Zgłoszenia do 12 marca 2023 r.

Uwaga! Szkolenie adresowane wyłącznie do zatrudnionych w płockich szkołach i placówkach:

  • nauczycieli,
  • wychowawców,
  • pedagogów szkolnych,
  • psychologów,
  • specjalistów z poradni psychologiczno-pedagogicznych.

Szkolenie jest formą bezpłatną, w związku z czym prosimy o potraktowanie zgłoszenia jako potwierdzenia obecności na spotkaniu.

ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Szczegółowych informacji udziela Hanna Drzewiecka-Krawczyk, nauczyciel konsultant MSCDN Wydział w Płocku, mail: hanna.drzewiecka@mscdn.edu.pl

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content