Tworzenie i zarządzanie ePortfolio. Metody i narzędzia dokumentowania rozwoju i osiągnięć zawodowych ucznia.

Zapraszamy doradców zawodowych, nauczycieli i wychowawców do udziału w szkoleniu online: ePortfolio jako metoda dokumentowania rozwoju i osiągnięć zawodowych ucznia. ePortfolio jest nowoczesną metodą przedstawienia swoich kwalifikacji, umiejętności, zainteresowań różnym odbiorcom, a podczas poszukiwania pracy często zastępuje klasyczne CV. Zwieńczeniem zajęć w zakresie doradztwa zawodowego może być ePortfolio, w którym uczeń zgromadzi w formie cyfrowej kolekcję swoich dokonań, postaci: np. dyplomów, świadectw, referencji, certyfikatów, własnych prac /gazetka szkolna, zdjęcia własnych dzieł np. ścianka działowa/​, zdjęć wytworów artystycznych, własnych przemyśleń /planów na przyszłość, opinii na dany temat/​, fragmentów pamiętnika, „złotych myśli​”, stron www​, publikacji.  ​ 

W programie szkolenia znajdzie się metodyka tworzenia i przykłady ePortfolio oraz szeroka gama narzędzi (od bardzo prostych po zaawansowane) i zasobów sieciowych przydatnych do jego przygotowania.  

Podczas szkolenia odpowiemy na pytania: jak uatrakcyjnić zamieszczane treści, jakie zasady zastosować, jak wybrać najwłaściwsze artefakty? Zajmiemy się także świadomym budowaniem wizerunku w przestrzeni wirtualnej. Zapraszamy! 

Zapisy na stronie: MSCDN
Szczegółowych informacji udziela kierownik kursu dr Monika Mazur – Mitrowska , e-mail: monika.mazur.mitrowska@mscdn.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content