Pracownicy MSCDN Wydział w Radomiu

Kierownictwo wydziału

Bogusław Tundzios

Kierownik Wydziału w Radomiu

boguslaw.tundzios@mscdn.edu.pl

tel. 48 362 15 79​

Nauczyciele konsultanci
Zespół zadaniowy ds. wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej

Anna Natora

nauczyciel konsultant w zakresie wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej

anna.natora@mscdn.edu.pl

tel. 48 362 98 72

Joanna Rutka

nauczyciel konsultant w zakresie wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej

joanna.rutka@mscdn.edu.pl

tel. 48 362 98 73

Zespół zadaniowy ds. edukacji humanistycznej

Małgorzata Pudzianowska

nauczyciel konsultant w zakresie edukacji humanistycznej (język polski),

koordynator rejonowych konkursów przedmiotowych w Wydziale MSCDN w Radomiu

malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

tel. 48 362 15 79

Emilia Szwarc

nauczyciel konsultant w zakresie edukacji humanistycznej (język polski)

emilia.szwarc@mscdn.edu.pl

tel. 48 362 98 67

Maria Trzos

nauczyciel konsultant w zakresie edukacji humanistycznej (historia i wiedza o społeczeństwie)

maria.trzos@mscdn.edu.pl

tel. 48 362 98 72

dr Jolanta Strojek

nauczyciel konsultant w zakresie religii i edukacji humanistycznej,

koordynator doradztwa metodycznego

jolanta.strojek@mscdn.edu.pl

tel. 508 802 769

Zespół zadaniowy ds. języków obcych

Jolanta Bilska-Sulima

nauczyciel konsultant w zakresie języków obcych

jolanta.bilska.sulima@mscdn.edu.pl

tel. 48 362 98 58

Piotr Grześkowiak

nauczyciel konsultant w zakresie języków obcych

piotr.grzeskowiak@mscdn.edu.pl

tel. 48 362 98 58

Zespół zadaniowy ds. matematyki

Maria Bakuła

nauczyciel konsultant w zakresie matematyki

maria.bakula@mscdn.edu.pl

tel. 508 802 705
tel. 48 362 98 64

Grażyna Śleszyńska

nauczyciel konsultant w zakresie matematyki

grazyna.sleszynska@mscdn.edu.pl

tel. 48 362 98 83

Zespół zadaniowy ds. edukacji przyrodniczej

Hanna Habera

nauczyciel konsultant w zakresie edukacji przyrodniczej i globalnej

hanna.habera@mscdn.edu.pl

tel. 48 362 98 74

Zespół zadaniowy ds. informatyki

Wojciech Wytyk

nauczyciel konsultant w zakresie informatyki

wojciech.wytyk@mscdn.edu.pl

tel. 48 362 98 74

Zespół zadaniowy ds. kształcenia zawodowego

Elżbieta Małek

nauczyciel konsultant w zakresie edukacji zdrowotnej i kształcenia zawodowego

elzbieta.malek@mscdn.edu.pl

tel. 48 362 98 89

dr Monika Mazur-Mitrowska

nauczyciel konsultant w zakresie doradztwa zawodowego oraz wsparcia psychologiczno-pedagogicznego

monika.mazur.mitrowska@mscdn.edu.pl

tel. 48 362 98 89

Zespół zadaniowy ds. wsparcia psychologiczno-pedagogicznego

Ewa Banach

nauczyciel konsultant w zakresie  wsparcia psychologiczno-pedagogicznego

ewa.banach@mscdn.edu.pl

tel. 48 362 98 64

dr Monika Mazur-Mitrowska

nauczyciel konsultant w zakresie doradztwa zawodowego oraz wsparcia psychologiczno-pedagogicznego

monika.mazur.mitrowska@mscdn.edu.pl

tel. 48 362 98 89

Anna Włodarczyk

nauczyciel konsultant w zakresie wsparcia psychologiczno-pedagogicznego

anna.wlodarczyk@mscdn.edu.pl

tel. 48 362 98 69

Izabela Wrzesińska

nauczyciel konsultant w zakresie wsparcia psychologiczno-pedagogicznego

izabela.wrzesinska@mscdn.edu.pl

tel. 48 362 98 69

Zespół zadaniowy ds. zarządzania oświatą

Cezary Ziembicki

nauczyciel konsultant w zakresie zarządzania oświatą i ewaluacji

cezary.ziembicki@mscdn.edu.pl

tel. 48 362 98 57

Zespół zadaniowy ds. diagnozy i ewaluacji

Cezary Ziembicki

nauczyciel konsultant w zakresie w zakresie zarządzania oświatą i ewaluacji

cezary.ziembicki@mscdn.edu.pl

tel. 48 362 98 57

Zespół zadaniowy ds. informacji pedagogicznej i promocji

Janina Ziętek

nauczyciel konsultant w zakresie informacji pedagogicznej i promocji,

redaktor naczelny kwartalnika „MERITUM”

janina.zietek@mscdn.edu.pl

tel. 48 362 98 79

tel. 506 200 542

Wydziałowy Zespół Administracyjno-Gospodarczy

Małgorzata Sobuta

Kierownik Kierownik Wydziałowego Zespołu Administracyjno-Gospodarczego

malgorzata.sobuta@mscdn.edu.pl

tel. 48 362 98 53

Joanna Bisińska

główny specjalista ds. Obsługi organizacyjnej szkoleń

joanna.bisinska@mscdn.edu.pl

tel. 48 362 98 65

Marcin Getler

specjalista ds. informacji pedagogicznej i promocji

marcin.getler@mscdn.edu.pl

tel. 48 362 98 55

Marta Snopczyńska

specjalista ds. obsługi sekretariatu

marta.snopczynska@mscdn.edu.pl

tel. 48 362 15 79

Łukasz Molga

starszy informatyk

lukasz.molga@mscdn.edu.pl

tel. 48 362 98 54

Rafał Sadowski

specjalista ds. wideo marketingu i obsługi studia

rafal.sadowski@mscdn.edu.pl

tel. 48 362 15 79

Kazimiera Winiarska

specjalista ds. obsługi finansowej szkoleń

kazimiera.winiarska@mscdn.edu.pl

tel. 48 362 98 53

Ewelina Wrona

starszy specjalista ds. obsługi kadrowej i gospodarki materiałowej

ewelina.wrona@mscdn.edu.pl

tel. 48 362 98 52

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content