Teatr w kinie, czyli dlaczego podczas podsumowania I edycji FAN słonie nie mogą pójść do nieba

Uroczyste zakończenie projektu Filmowa Akademia Nauczyciela – edycja I – to była prawdziwa uczta kreatywności, w której główne role odegrali uczniowie i nauczyciele – uczestnicy przedsięwzięcia.

Od marca, wspólnie z NoveKino Przedwiośnie, realizowaliśmy projekt FAN: przedpremierowe seanse filmowe dla nauczycieli były okazją, by wraz z uczniami zrealizować akcję dotyczącą tematyki wybranego filmu.

Jako inspiracja do działań posłużyły filmy Za duży na bajki , Gdzie jest Anne Frank oraz Detektyw Bruno

Wystawy rysunków, spotkania z dietetykiem, kiermasze, wizyty w Muzeum Żydów Mazowieckich, kampanie dotyczące ciałopozytywności (w języku angielskim) to tylko namiastka tego, co przygotowali uczniowie i ich nauczyciele.

Podczas podsumowania mogliśmy obejrzeć wszystkich uczestników i ich akcje projektowe na dużym ekranie!

Dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy kreatywnego podejścia do tematu:

? Szkole Podstawowej w Starych Proboszczewicach.Realizatorkami projektu były Panie: Katarzyna Bańkowska i Zofia Dzierżanowska,

? Szkole Podstawowej im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nowym Duninowie. Realizatorką projektu była Pani Agnieszka Paradowska,

? Liceum Ogólnokształcącemu z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku. Realizatorem projektu był Pan Marcin Jaroszewski,

? Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Nowym Grabiu. Realizatorką projektu była Pani Emilia Ziółkowska,

? Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 im. Janusza Korczaka w Płocku. Realizatorkami projektu były Panie: Agnieszką Sołtysiak, Beata Michalak.

Podsumowanie w NoveKino Przedwiośnie uświetnił występ Teatru Form Wielu, założony przez dwóch braci: Przemysława Jarzyńskiego i Łukasza Jarzyńskiego.

„Arka wszystkich świętych” to spektakl zachowany w konwencji średniowiecznego widowiska jarmarcznego. W spektaklu zawartych jest wiele wątków historycznych, a aktorzy jak średniowieczni kuglarze mówią do publiczności jak do zgromadzonej na rynku gawiedzi.

Dziękujemy za fantastyczny występ!

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content