Szachy w mazowieckiej szkole – startuje VIII edycja!

Zapraszamy nauczycieli szkół podstawowych (klasy I-III oraz IV-VIII) do udziału w VIII edycji projektu Szachy w mazowieckiej szkole współfinansowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Projekt objęty jest patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Celem projektu jest dostarczenie nauczycielom innowacyjnych i efektywnych narzędzi do codziennej pracy z dziećmi, zwiększenie umiejętności matematycznych dzieci w zakresie logicznego i analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów, orientacji przestrzennej  i koncentracji a także wsparcie społecznego i emocjonalnego rozwoju dzieci.

Szczegółowych informacji udziela: Agnieszka Baska, nauczyciel konsultant MSCDN Wydział w Płocku, e-mail: agnieszka.baska@mscdn.edu.pl

Zgłoszenie udziału w projekcie z podaną nazwą i adresem placówki, prosimy przesyłać wyłącznie mailowo na adres: agnieszka.baska@mscdn.edu.pl w nieprzekraczalnym terminie do 15 września 2023 r.

O przyjęciu do projektu decyduje kolejność zgłoszeń.

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content