Sukces ucznia ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu…

Od czego zależy? To nie jest pytanie retoryczne… Odpowiedź znajdziesz uczestnicząc w szkoleniu prowadzonym przez mgr Monikę Mąkosę-Kowalczyk – nauczycielkę języka polskiego oraz kształcenia specjalnego, terapeutkę. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jakie są źródła trudności w czytaniu i pisaniu, poznają sposoby diagnozowania uczniów oraz metody pracy zarówno na lekcjach języka polskiego, jak również na zajęciach o charakterze terapeutycznym.

Zapraszamy nauczycieli języka polskiego pracujących w szkołach podstawowych na bezpłatne szkolenie realizowane w formule stacjonarnej pt. „Szczególne potrzeby edukacyjne naszych uczniów – metody pracy na języku polskim z uczniem mającym trudności w nauce”. Naszym celem jest sukces edukacyjny dziecka. Szkolenie odbędzie się 26 kwietnia 2022r. w godzinach 15.30-19.00 w siedzibie MSCDN Wydz. w Radomiu, ul. Kościuszki 5a. Kierownikiem szkolenia jest Małgorzata Pudzianowska malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

Zapisy na stronie: https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/21270/o//w/Radom

 
 

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content