Śubuk – skomentuj film i wygraj bilety do kina!

Pełna sala kinowa podczas seansu filmu „Śubuk” to najlepsze potwierdzenie, jak bardzo leży nam na sercu dobro dzieci, troska o każdego, zwłaszcza, gdy dziecko ma zaburzenia, które utrudniają codzienne funkcjonowanie. Zapraszamy do komentowania filmu. Do wygrania bilety do kina!

Dziecko ze spektrum autyzmu było głównym bohaterem filmu Śubuk, a kobieta-matka walcząca o jego prawo do nauki, reprezentantka wszystkich walecznych kobiet, była podmiotem rozmowy, którą przeprowadziła Małgorzata Gasik, koordynatorka projektu Filmowa Akademia Nauczyciela, wraz z Sandra Panuś, psychoterapeutka w trakcie certyfikacji.

ROZMOWA SANDRY PANUŚ I MAŁGORZATY GASIK

Zapraszamy także do komentowania postu zamieszczonego na profilu Facebook NovegoKina Przedwiośnie Autorzy trzech najciekawszych opinii dodanych w dniach 13.12 – 22.12.2022r. zostaną nagrodzeni podwójnymi zaproszeniami na wybrany seans w NoveKino Przedwiośnie

Regulamin konkursu ?bit.ly/3YynSgT

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content