Spiderman i Broniewski – taki duet tylko w Płocku!

Spiderman, Rolling Stones i Robin Hawdon, jako reprezentanci kultury amerykańskiej i angielskiej, oraz nasz polski, płocki Władysław Broniewski byli bohaterami drugiej edycji Gry miejskiej „Amerykańskie i angielskie ślady w naszym mieście”

Tej imprezy edukacyjnej nie można pominąć w żadnym roku szkolnym! Zwiedzanie Płocka, zagadki, emocje, rywalizacja i przede wszystkim dobra zabawa – to kluczowe elementy gry miejskiej, opracowanej i realizowanej przez naszego doradcę metodycznego – Marcina Jaroszewskiego.

Zaplanowane stacje: Małachowianka, Mediateka e M k a, Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego NoveKino Przedwiośnie, Akademickie Liceum Ogólnokształcące przy Mazowieckiej Uczelni Publicznej, Urząd Miasta Płocka oraz Jagiellonka i znajdujące się w ich siedzibie pytania, nie sprawiły żadnych problemów uczestnikom.
Od naszych tajnych informatorów 😉 wiemy, że rywalizacja była niezwykle wyrównana!

Zwycięzcami, po raz drugi (I edycja), zostali uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. abp. Antoniego Juliana Nowowiejskiego w Słupnie‼️?

?II miejsce ex aequo zajęli uczniowie ze:
Szkoły Podstawowej im. Małego Powstańca w Święcieńcu i Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Blichowie.

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w Jagiellonce.

Głównym sponsorem było wydawnictwo Oxford University Press.

Gratulujemy Uczestnikom i dziękujemy!?

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content