Spektakl w rytmie Bejba, its kajna krejza…

Radość, szczęście, duma, życzliwość, entuzjazm – tak w kilku słowach można podsumować emocje, jakie towarzyszyły widzom spektaklu „Jestem radosny, jestem zły w krainie Emoduninek”, który powstał w ramach projektu eMOCje w twórczości.

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nowym Duninowie mają moc, którą mogłyby obdarować niejednego producenta energii! ?

W ramach spektaklu przedstawiły kluczowe emocje, które towarzyszą nam każdego dnia – radość, smutek, strach, wstyd… Każda z nich jest ważna, i choć niektóre są szczególnie trudne, warto o nich mówić!

Co jeszcze można zrobić? Receptę na opanowanie emocji doskonale podpowiedzieli sami Aktorzy – np. w złości policz do 10, jeśli kogoś jednak obrazisz – przeproś…

Spektakl przygotowały Panie: Aleksandra Białkowska, Wioletta Lewandowska, Marzena Markiewicz, Aleksandra Migdalska, Agnieszka Paradowska, Anna Kotlarska i Dorota Sudomir.

Dziękujemy i gratulujemy?!

Na zakończenie dzieci spontanicznie wykreowały nowy cover hitu ostatnich tygodni – Solo, czyli po polsku: Bejba, its kajna krejza 😉 . Trudno było nie poruszać stopami przy takich wdzięcznych piosenkarzach i tancerzach?

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content