Rysuję i matematycznie rozumuję – kurs dla matematyków

Zapraszamy nauczycieli matematyki na dwudziestogodzinny kurs „Rysuję i matematycznie rozumuję”. Szkolenie realizowane jest w systemie on-line na platformie Moodle oraz w formie webinarów na Zoomie.

Człowiek myśli obrazami, dlatego myślenie wizualne ma ogromną przyszłość i moc. Dużo łatwiej zapamiętujemy to, co zobaczymy. Nasz mózg lepiej pracuje  posługując się obrazami i kolorami.

Znane jest przecież powiedzenie, że jeden rysunek ma większą wartość niż strona tekstu.

Wykorzystanie myślenia wizualnego na matematyce może dać dobre efekty i przełamać strach przed przedmiotem a strach jest silną emocją blokującą zapamiętywanie.

Nauczycieli matematyki zapraszamy na dwudziestogodzinny kurs „Rysuję i matematycznie rozumuję”. Szkolenie realizowane jest w systemie on-line na platformie Moodle oraz w formie webinarów na Zoomie.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności rysowania na matematyce. Zaprezentujemy matematyczne sketchnotki, graficzne sposoby przedstawiania dowodów matematycznych i rysunkowe rozwiązania zadań tekstowych.

ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Zapraszamy!

Źródło grafiki: pl.pinterest.com

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content