2 XII 2022 r. – Prorok – bezpłatny pokaz filmu w ramach FAN

Zapraszamy na bezpłatny pokaz filmu o bł. kardynale Wyszyńskim – prymasie Polski – przywódcy duchowym i wizjonerze, który pertraktował z władzami komunistycznymi, by wynegocjować więcej praw dla Kościoła i uciemiężonego narodu.

„Prorok” to film fabularny o Kardynale Wyszyńskim – prymasie Polski, który po trzech latach internowania przez władze komunistyczne ponownie staje na czele Kościoła w Polsce. Film jest debiutem fabularnym Michała Kondrata, którego dotychczasowe dokumenty fabularyzowane zdobyły uznanie widzów na całym świecie. „Prorok” opowiada historię prymasa, przywódcy duchowego i wizjonera, który pertraktuje z władzami komunistycznymi, by wynegocjować więcej praw dla Kościoła i uciemiężonego narodu (źródło Filmweb).

Zapraszamy nauczycieli katechetów oraz wszystkich zainteresowanych tematyką na bezpłatny pokaz w filmu w ramach Filmowej Akademii Nauczyciela.

Seans odbędzie się 2 grudnia 2022 r. o godz. 17.00 w NovymKinie Przedwiośnie w Płocku.

ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA

 

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content