PROJEKT EDUKACYJNY „WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE W EDUKACJI FILMOWEJ. POKAZ FILMU C’MON C’MON”

ZapraszamyPaństwa Dyrektorów, Nauczycieli, Pedagogów, Psychologów do udziału w nowym projekcie edukacyjnym związanym z filmem WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE W EDUKACJI FILMOWEJ. POKAZ FILMU „C’MON C’MON” w reż. Mike’a Millsa.

Film „C’mon C’mon” w reż. Mike’a Millsa odwołuje się do ważnych z punktu widzenia psychologii i pedagogiki tematów: komunikacji, nazywania i wyrażania emocji, relacji rodzinnych, uważności (mindfulness) i innych.

Proponujemy bezpłatną możliwość obejrzenia filmu w kinie 25 stycznia (wtorek) 2022 r. godz. 17.00 (Kino Nove Siedlce, ul. Wiszniewskiego 4).

Czas trwania spotkania to ok. 2,5 godziny (przed filmem 30 minut – wstęp metodyczno-psychologiczny P. Anny Równy i P. dr Moniki Mazur-Mitrowskiej i seans, który trwa 1 h i 50 minut). 

Proszę zainteresowane osoby o rejestrację (poniżej podaję link) – forma doskonalenia „Wsparcie psychologiczne w edukacji filmowej”:

https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/20837/o//w/Siedlce

Informacji o spotkaniu udziela Pani Alicja Świderska – konsultant ds. kadry kierowniczej tel. 25 6331810

Liczymy na Państwa wsparcie w promocji wydarzenia.  Zapraszamy do kina, mając na uwadze miłe spotkanie przy okazji mądrego, refleksyjnego filmu.

Mazowieckie Samorządowe
Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Siedlcach

ul. M. Asłanowicza 2, 08-110 Siedlce
tel. 25 63 267 47, kom.: 691 922 934
fax 25 63 393 20
e-mail: siedlce@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content