MSCDN Wydział w Siedlcach

·         Grażyna Sobiczewska Kierownik Wydziału w Siedlcach
grazyna.sobiczewska@mscdn.edu.pl
Telefon: 25 632 67 47 wew. 102, 25 633 18 02

·         Anna Goc konsultant ds. informacji pedagogicznej i wydawnictw
anna.goc@mscdn.edu.pl
Telefon: 25 632 67 47 wew. 105, 25 633 18 05

·         Anna Dziedzina konsultant ds. edukacji wczesnoszkolnej i zarządzania oświatą
anna.dziedzina@mscdn.edu.pl
Telefon: 25 632 67 47 wew. 115, 25 633 18 15

·         Beata Bentkowska konsultant ds. wychowania przedszkolnego
beata.bentkowska@mscdn.edu.pl
Telefon: 25 632 67 47 wew. 107, 25 633 18 07

·         Danuta Domańska konsultant
danuta.domanska@mscdn.edu.pl
Telefon: 25 632 67 47 wew. 120, 25 633 18 20

·         Grzegorz Wawrecki konsultant ds. przyrody, biologii i geografii
grzegorz.wawrecki@mscdn.edu.pl
Telefon: 25 632 67 47 wew. 106, 25 633 18 06

·         Bożena Czarnecka-Akus konsultant ds. edukacji humanistycznej
bozena.czarnecka@mscdn.edu.pl
Telefon: 25 632 67 47 wew. 110, 25 633 18 10

·         Grażyna Lech konsultant ds. edukacji zawodowej i przedsiębiorczości
grazyna.lech@mscdn.edu.pl
Telefon: 25 632 67 47 wew. 109, 25 633 18 09

·         Elżbieta Michalak konsultant ds. edukacji wczesnoszkolnej, awansu zawodowego nauczycieli
elzbieta.michalak@mscdn.edu.pl
Telefon: 25 632 67 47 wew. 107, 25 633 18 07

·         Alicja Świderska konsultant ds. kadry kierowniczej
alicja.swiderska@mscdn.edu.pl
Telefon: 25 632 67 47 wew. 110, 25 633 18 10

·         Iwona Moczydłowska konsultant ds. nauczania języków obcych, historii
iwona.moczydlowska@mscdn.edu.pl
Telefon: 25 632 67 47 wew. 106, 25 633 18 06

·         Agata Polańska konsultant ds. specjalnych potrzeb edukacyjnych
agata.polanska@mscdn.edu.pl
Telefon: 25 63-267-47 wew. 109, 25 633 18 09

·         Marta Senenko – Lichograj konsultant ds. pomocy psychologiczno – pedagogicznej
marta.senenko@mscdn.edu.pl
Telefon: 25 632 67 47 wew. 111, 25 633 18 11

·         Barbara Wierzchucka konsultant ds. matematyki i informatyki
barbara.wierzchucka@mscdn.edu.pl
Telefon: 25 632 67 47 wew. 111, 25 633 18 11

·         Donata Kruczyńska Kierownik Wydziałowego Zespołu Administracyjno- Gospodarczego
donata.kruczynska@mscdn.edu.pl
Telefon: 25 632 67 47 wew. 103, 25 633 18 03

·         Paulina Jaźwińska specjalista ds. organizacji szkoleń
paulina.jazwinska@mscdn.edu.pl
Telefon: 25 632 67 47 wew. 116, 25 633 18 16

·         Monika Dąbrowska specjalista ds. obsługi kancelarii i sekretariatu
monika.dabrowska@mscdn.edu.pl
Telefon: 25 632 67 47 wew. 100, 25 633 18 00

·         Maria Koć specjalista ds. zaopatrzenia i gospodarki materiałowej
maria.koc@mscdn.edu.pl
Telefon: 25 632 67 47 wew. 105, 25 633 18 05

·         Hanna Pogonowska specjalista ds. obsługi finansowej szkoleń
hanna.pogonowska@mscdn.edu.pl
Telefon: 25 632 67 47 wew. 104, 25 633 18 04

·         Agata Pyrka specjalista ds. obsługi organizacyjnej szkoleń
agata.pyrka@mscdn.edu.pl
Telefon: 25 632 67 47 wew. 104, 25 633 18 04

·         Kamil Kołak Starszy informatyk
kamil.kolak@mscdn.edu.pl
Telefon: 25 632 67 47 wew. 114, 25 633 18 14

 

 

Mazowieckie Samorządowe
Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Siedlcach

ul. M. Asłanowicza 2, 08-110 Siedlce
tel. 25 63 267 47, kom.: 691 922 934
fax 25 63 393 20
e-mail: siedlce@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content