..Po jedenaste… – rozmawiajmy! – trwają finałowe spektakle w ramach projektu o eMOCjach

Rozmawiajmy z naszymi dziećmi o tym, co czują, co ich dręczy, co bawi. Nie ma złych emocji, są tylko te trudne, o których czasem niełatwo powiedzieć… Najważniejsze, by mieć siebie i rozumieć siebie nawzajem…?

Dokładnie takie przesłanie, które przyświecało naszemu projektowi eMOCje w twórczości – Mała sztuka dużych emocji, pięknie zaprezentowali mali Aktorzy – pięciolatki z Samorządowego Przedszkola im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszynie Przedszkole-Wyszyna pod opieką Pani Elżbiety Majewskiej i Pani Katarzyny Magryty podczas finałowego spektaklu pod hasłem ?Z emocjami nam do twarzy?

„Mała sztuka dużych emocji” w wykonaniu przedszkolaków przyciągnęła solidną grupę widzów – rodziców, ciocie, babcie, rodzeństwo, którzy z dumą oglądali występy dzielnych maluchów.

I o to właśnie chodziło – by jak najwięcej osób usłyszało przekaz – Z emocjami nam do twarzy!

Jak śpiewały dzieci:

„Radość, smutek, złość i strach,

Tyle uczuć mieszka w nas,

To emocje nasze są, które wyjść na zewnątrz chcą.

Nie ma wcale nic w tym złego,

Że się czasem zezłościmy,

Że czujemy wstyd lub smutek,

My z tym sobie poradzimy!”

Poradzimy sobie zawsze, jeśli będziemy wzajemnie się wspierać i rozumieć!?

Uczestniczki naszego Projektu – Panie Katarzyna Magryta i Elżbieta Majewska – przygotowały występ, stroje, dekoracje, ale również zorganizowały małą, lokalną kampanię społeczną – powstały plakaty oraz gazetka o emocjach i znaczeniu zdrowia psychicznego dzieci.

Dziękujemy za fantastyczną, profesjonalnie zorganizowaną akcję! Dziękujemy Pani Dyrektor Katarzynie Warczachowskiej oraz Pani Paulinie Jaroszewskiej – psycholog przedszkola.

Projekt realizowany wspólnie z SIE DELTA, finansowany ze środków Miasta Płocka.

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content