Opiekun stażu nauczyciela

Pełnienie funkcji opiekuna stażu, szczególnie jeżeli taką rolę realizuje się po raz pierwszy, może być bardzo stresujące. Warto więc szczegółowo przeanalizować jakie są podstawowe zadania opiekuna i jak powinny korespondować z nimi wymagania stawiane nauczycielowi ubiegającemu się o uzyskanie kolejnego stopnia awansu zawodowego. Czym różnią się zadania opiekuna nauczyciela stażysty od zadań opiekuna nauczyciela kontraktowego, jakie działania należy podjąć, żeby wspierać nauczyciela realizującego staż, jak sporządzić projekt oceny dorobku zawodowego nauczyciela za okres stażu, jak wykorzystać funkcję opiekuna stażu do własnego awansu zawodowego?
Tego i jeszcze więcej, dowiesz się na bezpłatnym szkoleniu w MSCDN w Radomiu, które odbędzie się 23 listopada 2021 od godziny 15.30.
Zapisy poprzez stronę MSCDN Wydział w Radomiu lub bezpośrednio poprzez link https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/biezacawiecej1/id/20111/o//w/Radom
Zapraszamy!

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content