Ogniem czy wodą …? Czyli jak skutecznie motywować ucznia do pracy nad właściwą wymową podczas lekcji języka niemieckiego?

Jak efektywnie ćwiczyć poszczególne elementy wymowy wykorzystując różne przedmioty codziennego użytku oraz zasoby internetowe?

Zapraszamy nauczycieli języka niemieckiego na warsztaty metodyczne, podczas których zaprezentowane zostaną metody i techniki motywujące ucznia do ćwiczenia niemieckiej wymowy, przydatne na zajęciach stacjonarnych i zdalnych. Nauczyciele poznają również profesjonalne portale edukacyjne zawierające interaktywne ćwiczenia fonetyczne. Ogień, woda, czy słone paluszki sprawią, że ćwiczenie wymowy będzie dla ucznia interesujące i… smaczne. Uczestnicy otrzymają kompletną prezentację oraz linkografię do wykorzystania na zajęciach.

Warsztaty prowadzi doradca metodyczny w zakresie języka niemieckiego z wykorzystaniem funkcjonalności aplikacji ZOOM w dniu 22.10.2021 w godz. 17.00-20.00.

Link do rejestracji: https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/20211/o/w/Radom

Szczegółowych informacji udziela kierownik kursu – Jolanta Bilska-Sulima, e-mail: jolanta.bilska.sulima@mscdn.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.