Odwrócona lekcja języka obcego

Jeśli jesteś nauczycielem języka obcego, któremu podczas lekcji udaje się zainteresować i zaktywować do twórczego działania jedynie nieznaczną część uczniów, zapraszamy na szkolenie pt.: „Odwrócona lekcja języka obcego”. Będziesz mógł podpatrzeć w jaki sposób udoskonalić nie tylko swój indywidualny kontakt z uczniami, ale również ułatwić i uatrakcyjnić im przyswajanie nowych treści.

Pani Małgorzata Krajewska, nauczycielka języka angielskiego w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu przybliży nam ideę odwróconej klasy, zaprezentuje przykłady dobrych praktyk, czyli wypracowanych i skutecznych rozwiązań wdrażanych podczas pracy tą metodą oraz zapozna nas z etapami pracy metodą lekcji odwróconej. Podczas szkolenia podane zostanie także bogactwo przykładowych zasobów do wykorzystania w odwróconej lekcji. Ponadto, omówione zostaną korzyści i wyzwania związane ze stosowaniem tej metody.

Zapraszamy nauczycieli wszystkich typów szkół na szkolenie w MSCDN Wydział w Radomiu, ul. T. Kościuszki 5a. Dokładny termin zostanie wyznaczony po zebraniu grupy.

Szczegółowych informacji udziela kierownik kursu, dr Iwona Gryz – nauczyciel konsultant ds. języków obcych, MSCDN Wydział w Radomiu, z którym możecie państwo kontaktować się pod adresem iwona.gryz@mscdn.edu.pl

Zapisy na stronie: MSCDN

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content