Moja zwierzobowość – zapraszamy do konkursu

Czy jesteś przebiegły jak wrona? A może empatyczny i komunikatywny jak delfin? Jeśli dostrzegasz w sobie charakterystyczne cechy zwierzęcia i widzisz, w nim bratnią dusze, weź udział w konkursie „Moja zwierzobowść”, który organizujemy wspólnie z płockim ZOO.

MOJA ZWIERZOBOWOŚĆ

Konkurs pod tym hasłem to wynik współpracy MSCDN Wydział w Płocku z Płockim ZOO.  Ma on na celu zachęcanie uczniów do uchwycenia, obserwacji oraz refleksji dotyczącej swoich cech charakteru oraz cech, jakimi charakteryzują się różne gatunki zwierząt. Uczniowie dzięki temu konkursowi będą mieli okazję by dostrzec podobieństwa,  jakie występują między ludźmi a zwierzętami. To także świetna sposobność do przeanalizowania swoich cech charakteru, preferencji i predyspozycji i zestawienia ich z najbardziej podobnym charakterologicznie oraz bytowo zwierzęciem.  Jest to również okazja do wyrażenia swojej kreatywności poprzez różnorodne formy artystyczne: opowiadanie, praca plastyczna lub film.

Do uczestnictwa w projekcie zapraszamy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Na prace Uczniów czekamy do 30 kwietnia 2024 r. pod adresem: plock@mscdn.edu.pl (opowiadanie, zdjęcia pracy plastycznej, film) wraz z opisem wpisując w tytule wiadomości: Moja zwierzobowość – konkurs. W treści wiadomości prosimy podać imię i nazwisko autora/autorki pracy, klasę, szkołę oraz nazwisko opiekuna artystycznego (np. nauczyciel, rodzic). Uwaga! Do pracy prosimy dołączyć wypełnione i podpisane oświadczenie, którego wzór znajduje się poniżej (pliki pod regulaminem).

Ocena prac przez Organizatorów konkursu: od 6 maja kwietnia do 9 maja 2024 r.

Oceny końcowej prac konkursowych dokonają Organizatorzy konkursu, uwzględniając:

  1. zgodność prac z tematem przewodnim konkursu,
  2. oryginalność i pomysłowość wykonania prac,
  3. wszechstronne ujęcie tematu.

Szczegółowe informacje znajdują w regulaminie konkursu.

Organizatorzy wyłonią po trzy najciekawsze prace z danej formy. Zwycięskie prace zostaną zaprezentowane na terenie ZOO w Płocku, na stronach internetowych ogrodu zoologicznego oraz MSCDN Wydział w Płocku, a także na portalach społecznościowych.

Wyniki konkursu: 10 maja 2024 r.

Autorzy najciekawszych prac otrzymają bilety wstępu do ZOO w Płocku oraz nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone w dniu 15 maja 2024 r. w ZOO w Płocku.

Szczegółowe informacje:

Małgorzata Gasik, mail: malgorzata.gasik@mscdn.edu.pl lub tel. 24 364 45 74

Aneta Przedlacka-Studniak, mail: aneta.przedlacka-studniak@mscdn.edu.pl

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content