Mamy nowych przyjaciół Zippiego!

Sto procent uczniów podkreśla, że idealny wychowawca powinien być empatyczny, wrażliwy i pomocny. Dziewięćdziesiąt procent nauczycieli, którzy wzięli udział w programie Przyjaciele Zippiego, potwierdza, że dzięki jego realizacji stali się lepszymi wychowawcami, właśnie takimi, jakich potrzebują dzieci. Statystycznie zatem jesteśmy na najlepszej drodze do spełnienia oczekiwań najmłodszych.

Międzynarodowy program promocji zdrowia psychicznego Przyjaciele Zippiego realizujemy we współpracy z Centrum Pozytywnej Edukacji od 2010 roku. W kolejnej edycji wzięło udział 12 nauczycielek z płockich przedszkoli nr 4, 6, 8, 9, 27 i 34.

W ramach realizacji szkolenia doskonalimy u małych dzieci umiejętności radzenia sobie z trudnościami. Rozwijamy ich kompetencje społeczne i emocjonalne oraz sprawiamy, że są przygotowane do pomagania innym w rozwiązywaniu problemów. Warto jednak podkreślić, że program jest nie tylko dobrem samym w sobie dla rozwoju dzieci, ale również dla nauczycieli. Dziewięćdziesiąt procent tych, którzy wzięli udział w programie, potwierdza, że dzięki realizacji programu Przyjaciele  Zippiego stali się lepszymi wychowawcami.

Koordynatorem programu w MSCDN Wydział w Płocku jest Bogumiła Ogrodowczyk. Szkolenie zostało zrealizowane w ramach projektu Mazowieckie Kluby Integracyjne MaKI.

Nabór do kolejnej edycji trwa!

ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Zapraszamy!

 

 

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content