Konkursy EDUinspiracje

Konkursy EDUinspiracje

to jedna z flagowych inicjatyw Narodowej Agencji Programu ERASMUS+  i Europejskiego Korpusu Solidarności, która ma na celu wsparcie osób działających w środowisku edukacyjnym.

W ramach EDUinspiracje organizowany jest dedykowany konkurs dla dziennikarzy EDUinspiracje Media. Jest to konkurs dla osób, które w sposób ciekawy i inspirujący potrafią przedstawić zagadnienia związanie z edukacją: wywiady z ciekawy ludźmi, reportaże o wydarzeniach i akcjach powiązanych z Unią Europejską, wyjazdach zagranicznych, staży na uczelniach zagranicznych, doświadczeniach zawodowych,  a w szczególności  w ramach programu ERASMUS+  i Europejskiego Korpusu Solidarności.

W konkursie mogą brać udział dziennikarze, publicyści, ale też redakcje. Do konkursu materiały dziennikarskie można zgłaszać w kategoriach: Publicystyka, Reportaż, Wywiad.

Jeśli znają Państwo osoby, które piszą o edukacji i programie Erasmus+, będziemy wdzięczni za przekazanie informacji o możliwości wzięcia udziału w konkursie EDUinspiracje Media.

Zasady udziału w konkursie można znaleźć na stronie konkursu: https://eduinspiracje.org.pl/eduinspiracje-media/o-konkursie

EDUinspirator to konkurs dla osób zaangażowanych w realizację międzynarodowych projektów edukacyjnych. Nagradzamy w nim osoby, które wyróżniają się szczególną aktywnością i wysoką jakością prowadzonych działań,  wpływają na rozwój innych i przyczyniają się do  pozytywnych zmian w  środowisku lokalnym.

 EDUinspirator to również mentor, który potrafi podzielić się swoimi doświadczeniami, swoją wiedzą aby podnieść kwalifikacje innych osób i w ten sposób przyczynić się do ich sukcesu.

Kategoria Młody EDUinspirator  – skierowana do studentów, wolontariuszy, młodzieży i uczniów, którzy dzięki uczestnictwu w projektach edukacyjnych są inspiracja dla innych.

Do konkursu można zgłosić się samodzielnie, wypełniając formularz na stronie https://eduinspiracje.org.pl/eduinspirator/wez-udzial.

Zgłoszenia do konkursów można przesyłać do 15 września. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.  Więcej informacji o konkursach można znaleźć na stronie: https://eduinspiracje.org.pl/

Udział w konkursach jest znakomitą okazją do promowania działań w ramach ERASMUS+, a także możliwością dla młodych osób do rozwoju swoich zawodowych umiejętności.

Więcej informacji o konkursach EDUinspirator i EDUinspiracje Media można uzyskać od Pani Ewy Koźbiał Ewa.Kozbial@frse.org.pl; tel. 509009327

MSCDN Wydział w Warszawie
ul. Świętojerska 9, 00-236 Warszawa

Sekretariat
tel. 22 536 60 62; kom. 609 423 954 email: warszawa@mscdn.edu.pl

Dział szkoleń
tel. 22 536 60 66; kom. 609 426 125 email: formy@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content