Konkurs pt.: „Innowacyjne metody pracy z uczniem w szkole ponadpodstawowej prowadzącej kształcenie w zawodach szkolnictwa branżowego”

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2022 r. Mazowiecki Kurator Oświaty ogłosił konkurs pt.: „Innowacyjne metody pracy z uczniem w szkole ponadpodstawowej prowadzącej kształcenie w zawodach szkolnictwa branżowego”. którego współorganizatorem jest Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Celem konkursu jest wspieranie działalności innowacyjnej szkół ponadpodstawowych kształcących w zawodach szkolnictwa branżowego oraz wymiana dobrych praktyk w zakresie stosowania przez nauczycieli nowatorskich metod pracy z uczniem.

Konkurs adresowany jest do dyrektorów szkół, instruktorów praktycznej nauki zawodu oraz nauczycieli, publicznych i niepublicznych szkół ponadpodstawowych kształcących w zawodach szkolnictwa branżowego z obszaru województwa mazowieckiego.

Organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody.
Termin nadsyłania prac konkursowych: do dnia 30 czerwca 2022 r.

Szczegółowe informacje na temat przedsięwzięcia znajdują się w na stronie Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Mam nadzieję, że nasza inicjatywa okaże się interesująca oraz dostarczy Państwu okazji do pogłębienia wiedzy, niezbędnej w codziennej praktyce szkolnictwa zawodowego.

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Konkursie.

Oryginalna informacja zamieszczona na stronie MKO dostępna tutaj.

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content