Katarzyna Bonda, Remigiusz Mróz i… MSCDN na Targach Książki i Mediów VIVELO 2024!

Targi Książki i Mediów VIVELO to wydarzenie dedykowane zarówno miłośnikom książki w tradycyjnej formie oraz fanom technologii audio i video, jak również profesjonalistom z branży. Wśród licznych atrakcji edukacyjnych zaplanowanych na czas tego wydarzenia odbędą się m.in. warsztaty „STEAM-owe podróże po humanistycznych ścieżkach„, które poprowadzi Anna Krusiewicz z naszego Wydziału!

Uczestnicy panelu, który odbędzie się 16 maja 2024 r., na podstawie biografii wybranego bohatera literackiego, przygotują mapę podróży, wcielą się w rolę przewodnika, a także „zaktualizują” dawną wędrówkę pod kątem współczesnych wyzwań i okoliczności. Będą również mogli zaprojektować gadżet upamiętniający znaną postać, poddać go wycenie i wypromować. Wszystkie działania będą realizowane w oparciu o metodologię pracy projektowej. To doskonała inspiracja do pracy z uczniami na lekcjach w szkole, dzięki którym rozwiną i wzmocnią swoje kluczowe kompetencje.

17 maja 2024 r. odbędzie się także organizowana przez MSCDN konferencja „Edukacja outdoorowa” z udziałem Ambasador Finlandii.

Zapraszamy!

Szczegółowe informacje i zapisy

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content