Kaczka dziwaczka i saksofon, czyli jak podsumować projekt z przytupem

To było prawdziwe, wzruszające show! Dzieci z Ukrainy, które od kwietnia uczestniczą w kreatywnych zajęciach języka polskiego, mają mnóstwo talentów! Podczas wczorajszego podsumowania zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, plastyczne, aktorskie, językowe (jedna z zaprezentowanych piosenek była w języku hebrajskim!) i taneczne. Jednocześnie pokazały jak szybko uczą się naszego niełatwego języka – nawet standardowy stres związany z występem przed publicznością nie przeszkodził w recytatorskich popisach!

W uroczystości wzięli udział rodzice, koordynatorzy projektu Mazowieckie Kluby Integracyjne: Michał Stańczak z Biblioteki Pedagogicznej w Płocku i Małgorzata Gasik oraz dyrektor MSCDN Jarosław Zaroń.

Niezwykłe przedstawienie przygotowały Małgorzata Kowalak oraz Wiktoria Zubarewa, nauczycielki prowadzące zajęcia dla dzieci.

Warto dodać, że rodzice dzieci, którzy także uczyli się języka polskiego w naszym Wydziale po okiem Tatiany Witkowskiej, również przygotowali swoje wystąpienia w języku polskim. To było naprawdę wzruszające spotkanie! Warto dla takich chwil pracować!

Jesteście cudowni! Dziękujemy Wam!

Alisa Liman
Anita Tsyporenko
Zofia Czepurna

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content