Już wkrótce powstaną małe sztuki o dużych emocjach – pierwsze spotkanie w projekcie z Grażyną Wolszczak i Cezarym Harasimowiczem za nami

Czy mały króliczek, który przegryzł kabel ładowarki, może sprawić, że rodzina nawiąże ze sobą nową, bardziej wartościową relację? Może! W sztuce teatralnej, zwłaszcza tej adresowanej i wykonywanej przez dzieci, wszystko jest możliwe! Wystarczy kreatywność, duża doza wyobraźni, wrażliwość i empatia.

I właśnie na tej podstawie już wkrótce powstaną małe sztuki teatralne wykonane przez dzieci i nauczycieli uczestniczących w projekcie eMOCje w twórczości – Mała sztuka dużych emocji. Ich tematem przewodnim będą oczywiście emocje, które nam codziennie towarzyszą, o których trzeba rozmawiać i nad którymi każdego dnia trzeba się pochylać.

O tym, jak zacząć pracę nad sztuką o emocjach opowiedzieli nauczycielom edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej doskonale doświadczeni w temacie – Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz. Dziękujemy!

Wizja już jest, za chwilę będziemy działać!

Kolejne spotkanie już 30 listopada z dr Moniką Just – trenerką twórczego myślenia Just4Creativity

Projekt jest finansowany ze środków Miasta Płocka.

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content