Jubileuszowy numer już na Was czeka!

Z nieukrywaną dumą i bezgraniczną radością przedstawiamy nasz najnowszy, WYJĄTKOWY, bo URODZINOWY, PEŁNOLETNI, 70. numer Meritum!

Z okazji niezwykle ważnych, 18-tych urodzin, postanowiliśmy przypomnieć kilkanaście artykułów i wywiadów oraz skonfrontować prezentowane w nich scenariusze przyszłości, marzenia i postulaty z teraźniejszością.

W tym celu o komentarz do wybranych tekstów poprosiliśmy grono naszych sprawdzonych autorów i przyjaciół. Z kierunkami rozwoju edukacji ery cyfrowej, wskazywanymi przez wybitnych ekspertów i futurologów, m.in. Toma Petersa, Jeremy’ego Rifkina, Johna Naisbitta, Alvina Tofflera czy Macieja Sysło, zmierzyli się Witold Kołodziejczyk i Jan Fazlagić.

To interesujące, jak teorie uważane przez wielu za przejściowe mody zmieniły przez prawie dwie dekady naszą edukację…

Polecamy ciekawe artykuły i inspirujące rozmowy. Wśród autorów są m.in. prof. Marlena Plebańska, dr Marzena Żylinska, dr Monika Just oraz wielu innych, znakomitych ekspertów w dziedzinie edukacji.

„Zachęcam do lektury i zmierzenia się z wielością poruszonych tematów, które nie straciły na aktualności. Jestem przekonany, że możemy w nich znaleźć propozycje do przemyśleń i rozwiązań, które możemy zastosować tu i teraz, a najlepszym miejscem, by zmienić edukację, jest właśnie to, w którym się znajdujesz (Ken Robinson).” – Jarosław Zaroń, Dyrektor MSCDN oraz Wydawca Meritum Mazowiecki Kwartalnik Edukacyjny

Zachęcamy do lektury Meritum

ELEKTRONICZNE WYDANIE

Zapraszamy także na nasza stronę: https://newmeritum.mscdn.pl/

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content