Jak wychowywać do wartości poprzez pracę z filmem? – „Czarny Młyn” i spotkanie z reżyserem

Zapraszamy nauczycieli języka polskiego, wychowawców, pedagogów, psychologów, bibliotekarzy, opiekunów świetlic, pracujących w szkole podstawowej na seminarium edukacyjne z udziałem twórcy filmu. W czasie szkolenia poruszymy następujące zagadnienia: wychowanie do wartości, wychowawczy aspekt edukacji filmowej, wybrane filmy dla dzieci i młodzieży służące wychowaniu do wartości.

Gość: Mariusz Palej – reżyser i operator filmowy, telewizyjny, scenarzysta. Twórca filmów pełnometrażowych dla dzieci: „Za niebieskimi drzwiami” (2016), „Czarny Młyn” (2020) i „Detektyw Bruno” (premiera: wiosna 2022 r.).

Prowadzenie: Anna Równy – nauczyciel konsultant MSCDN ds. edukacji humanistycznej, medialnej i filmowej Wydział w Radomiu, trenerka edukacji filmowej.

Termin: 12 października, g. 17.30. Miejsce szkolenia: Kino Elektrownia w MSCW Elektrownia w Radomiu, ul. Kopernika 1. Bilet wstępu: 13 zł.

Na szkolenie należy się zgłaszać poprzez adres: MSCDN

Nauczyciele, którzy wezmą udział w seminarium, otrzymają zaświadczenie o udziale w formie doskonalenia oraz bezpłatne materiały do pracy z filmem w klasach 4-8 szkoły podstawowej.

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.