25 V 2023 r. – Jak nie karmić się dezinformacją – przeczytaj, zweryfikuj, pomyśl – konferencja

Czy trzeba bać się sztucznej inteligencji? Jak demaskować nieprawdziwe informacje? Na te i inne pytania z zakresu edukacji medialnej, nowoczesnych technologii odpowiedzą nasi prelegenci: Witold Szabłowski, pisarz, Marcin Martinez Swystun, reżyser filmowy i reklamowy, dr Kinga Białek, polonistka i hebraistka oraz Teresa Radwańska, redaktor Tygodnika Płockiego, podczas konferencji Jak nie karmić się dezinformacją – przeczytaj, zweryfikuj, pomyśl.

Już 25 maja 2023 r. o godz. 13.00 w NoveKino Przedwiośnie spotkanie między słowem a obrazem – wyjątkowi goście pokażą, jak ważne jest dziś kształtowanie umiejętności świadomego i krytycznego odbierania jak i tworzenia treści, korzystania z mediów oraz technologii informacyjno-komunikacyjnych.  

Na konferencję zapraszamy wspólnie z NoveKino Przedwiośnie w Płocku.

KONFERENCJA JEST BEZPŁATNA

ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Informacji udzielają: Anna Krusiewicz, nauczyciel konsultant anna.krusiewicz@mscdn.edu.pl oraz Małgorzata Gasik, specjalista ds. informacji pedagogicznej, malgorzata.gasik@mscdn.edu.pl

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content