Informacja o warsztatach RPI

Informacja o warsztatach RPI

Po realizacji wielu spotkań w formule on-line upowszechniających unijne programy edukacyjne, tym razem zaprosiliśmy nauczycieli do uczestnictwa w warsztatach stacjonarnych, które odbyły się
2 listopada 2022 r. w  godz. 16.00 – 19.15 w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Warszawie, które jest Regionalnym Punktem Informacyjnym Narodowej Agencji Programu Erasmus + i Europejskiego Korpusu Solidarności.

Szkolenie było adresowane do osób początkujących w programach eTwinning i Erasmus +, zainteresowanych opracowaniem i realizacją projektów międzynarodowych.

Warsztaty poprowadziła doświadczona ambasadorka programu eTwinning w województwie mazowieckim – pani Katarzyna Drabarek. Uczestnicy szkolenia poszerzyli wiedzę nt. funkcjonowania programu eTwinning. Zapoznani zostali z przykładami wybranych projektów międzynarodowych oraz ofertą doskonalenia zawodowego dla nauczycieli w ramach programu. Otrzymali też materiały informacyjne o programie Erasmus + i plakaty pt. 10 kroków do UDANEGO PROJEKTU!

Zajęcia miały charakter praktyczny. Uczestnicy mieli możliwość założenia konta na platformie oraz poznania jej funkcjonalności dla zarejestrowanych użytkowników.

MSCDN Wydział w Warszawie
ul. Świętojerska 9, 00-236 Warszawa

Sekretariat
tel. 22 536 60 62; kom. 609 423 954 email: warszawa@mscdn.edu.pl

Dział szkoleń
tel. 22 536 60 66; kom. 609 426 125 email: formy@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content