Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.
Drugi już turniej warcabowy dla uczniów klas I-III uczestniczących w projekcie „Warcaby w mazowieckiej szkole” za nami!
Klasycznie wydarzenie było pełne emocji, strategii i zdrowej rywalizacji! Turniej sędziował Pan Damian Reszka, a uczniowie wykazali się niesamowitymi umiejętnościami i duchem sportowej walki. Dziękujemy wszystkim za udział i już nie możemy się doczekać kolejnej edycji!
Lista ZWYCIĘZCÓW:
Klasa I
Dziewczynki:
Chłopcy:
Klasa II
Dziewczynki:
Chłopcy:
Klasa II
Dziewczynki:
Chłopcy:
GRATULUJEMY!
Koordynatorem projektu jest Agnieszka Baska.

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304
Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.