Film „C’mon C’mon” – zapraszamy na bezpłatny pokaz w Płocku!

Nauczycielu, jeśli chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym, wgłębić się w świat emocji z refleksyjnym namysłem i wpleść w samorozwój chwile wytchnienia – zapraszamy!

Jak się komunikować? Jak nazywać i wyrażać emocje? Jak odnaleźć się w relacjach rodzinnych?

Między innymi na te, ważne nie tylko z psychologiczno-pedagogicznego z punktu widzenia, pytania próbują znaleźć odpowiedź twórcy filmu „C’mon C’mon” w reż. Mike’a Millsa.

Na bezpłatną projekcję filmu, która odbędzie się 27 stycznia o godz. 17.30 do NoveKino Przedwiośnie, zapraszamy wychowawców, nauczycieli, pedagogów i psychologów szkolnych ze szkół ponadpodstawowych oraz chętnych wychowawców, nauczycieli i specjalistów zainteresowanych tematyką.

Uwaga! Projekcję, którą powiązaliśmy z formą doskonalenia „Wsparcie psychologiczne w edukacji filmowej, poprzedzi 30 minutowe spotkanie edukacyjne z psychologiem oraz z trenerem edukacji filmowej i medialnej.

Elektroniczny formularz zgłoszeniowy

Zwiastun filmu

Projekt oparty jest na bezpłatnych spotkaniach edukacyjnych z nauczycielami, pedagogami i psychologami szkół ponadpodstawowych. Przygotowano materiały dydaktyczne do filmu: scenariusz lekcji na godzinę z wychowawcą dla szkół ponadpodstawowych (autorka: Anny Równy) oraz analizę psychologiczną (opracowanie: dr Monika Mazur- Mitrowską). Opracowane propozycje metodyczno – psychologiczne wpisują się nie tylko w realizację punktów Polityki Oświatowej Państwa na rok szkolny 2021 – 2022, ale również stanowią cenne wsparcie w rzeczywistości pandemicznej, w której przyszło nam żyć i pracować.

Do zobaczenia!

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content