Film „C’mon C’mon” – zapraszamy na bezpłatne pokazy

Nauczycielu, jeśli chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym, wgłębić się w świat emocji z refleksyjnym namysłem i wpleść w samorozwój chwile wytchnienia – zapraszamy!

Jak się komunikować?

Jak nazywać i wyrażać emocje?

Jak odnaleźć się w relacjach rodzinnych?

Między innymi na te, ważne nie tylko z psychologiczno-pedagogicznego z punktu widzenia, pytania próbują znaleźć odpowiedź twórcy filmu „C’mon C’mon” w reż. Mike’a Millsa.

Zapraszamy wychowawców, nauczycieli, pedagogów i psychologów szkolnych ze szkół ponadpodstawowych, chętnych wychowawców, nauczycieli i specjalistów zainteresowanych tematyką na bezpłatne projekcje filmu, które odbędą się Ciechanowie, Płocku, Ostrołęce, Radomiu, Siedlcach i Warszawie.

Harmonogram:

24 stycznia Warszawa, Kino Muranów, godz. 17.00

25 stycznia Siedlce, Kino Nove, godz. 17.00

26 stycznia Radom, Kino Elektrownia, godz. 16.00

27 stycznia Płock, NoveKino Przedwiośnie, godz. 17.00

31 stycznia Ostrołęka, Kino Jantar, godz. 12.00

1 lutego Ciechanów, Kino Łydynia, godz. 12.00

Uwaga! Projekcje poprzedzą 30 minutowe spotkania edukacyjne z psychologiem oraz z trenerem edukacji filmowej i medialnej.

Formularze zgłoszeniowe dostępne na stronach Wydziałów MSCDN oraz naszych profilach na portalu FB.

Projekt oparty jest na bezpłatnych spotkaniach edukacyjnych z nauczycielami, pedagogami i psychologami szkół ponadpodstawowych. Przygotowano materiały dydaktyczne do filmu: scenariusz lekcji na godzinę z wychowawcą dla szkół ponadpodstawowych (autorka: Anny Równy) oraz analizę psychologiczną (opracowanie: dr Monika Mazur- Mitrowską). Opracowane propozycje metodyczno – psychologiczne wpisują się nie tylko w realizację punktów Polityki Oświatowej Państwa na rok szkolny 2021 – 2022, ale również stanowią cenne wsparcie w rzeczywistości pandemicznej, w której przyszło nam żyć i pracować.

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content