FANujemy z uśmiechem w Dniu Życzliwości

„Bądź powodem, dla którego ktoś się dzisiaj uśmiechnie”. My uśmiechamy się dziś całym sercem, bo dotarła do nas relacja z obchodów jednego z nietypowych świąt, szalenie potrzebnych w dzisiejszym zabieganym świecie – DNIA ŻYCZLIWOŚCI w Szkole Podstawowej w Nowym Grabiu.

Relacja o tyle dla nas cenna, bo jednym z punktów programu była wizyta uczniów w NoveKino Przedwiośnie w ramach Filmowej Akademii Nauczyciela.

„Uczniowie z klas 4-8 uczestniczyli w projekcji filmu pt.: Kajtek Czarodziej, który swoją tematyką świetnie wpisał się w obchody Dnia Życzliwości. Trudne relacje ojca z synem, bezgraniczna miłość babci do wnuczka, dokuczanie rówieśnikom z powodu wyglądu bądź niepełnosprawności to tylko niektóre tematy, jakie zostały poruszone podczas dyskusji z uczniami. Film nie tylko wprowadził trochę magii do naszej codzienności, ale pokazał również siłę wyobraźni i przyjaźni. Podczas seansu uczniowie i nauczyciele mogli się zrelaksować, co z pewnością wpłynęło pozytywnie na atmosferę w szkole. (…)

Filmowa Akademia Nauczyciela i Dzień Życzliwości to nie tylko wydarzenia, które dostarczyły nam rozrywki i radości. To także lekcja, która przypomina nam, jak ważne są wspólne chwile, budowanie relacji i docenianie pozytywnego wpływu, jaki możemy mieć na siebie nawzajem” – napisała na blogu Szlafrokowego Belfra Emilia Ziółkowska, nauczycielka niemieckiego w SP w Nowym Grabiu, nasza doradczyni metodyczna, miłośniczka kina i współorganizatorka akcji.

DZIĘKUJEMY za kreatywne podejście do tematu i życzymy mnóstwa życzliwości każdego dnia!

Cała relacja znajduje się TUTAJ

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content