FAN: rozmowa ze scenarzystą Marcinem Siemiątkowskim

Z cyklu: Goście Filmowej Akademii Nauczyciela INSPIRUJĄ – MARCIN SIEMIĄTKOWSKI, płocczanin, współscenarzysta bijącego obecnie rekordy popularności filmu „O psie, który jeździł koleją”

– Drogie dziecko, jako twój rodzic postanowiłem, że zostaniesz lekarzem/prawnikiem/przejmiesz mój biznes… (niepotrzebne skreślić)

Niestety nadal wiele młodych osób słyszy podobne „sugestie” od swoich najbliższych, a potem tkwią w nie swoim świecie, realizując czyjeś marzenia….

A może by jednak posłuchać siebie?

O tym, że warto podążać za WŁASNYMI marzeniami, czym jest pasja i dlaczego pewność siebie jest ważna w świecie filmowym, rozmawiają Joanna Zarzycka i Małgorzata Gasik, koordynatorki projektu FAN z MARCINEM SIEMIĄTKOWSKIM, płocczaninem, współscenarzystą bijącego obecnie rekordy popularności filmu „O psie, który jeździł koleją”

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy oraz na seanse do NoveKino Przedwiośnie – to właśnie tam Marcin Siemiątkowski zafascynował się magią kina, a dziś realizuje swoje pasje i osiąga sukcesy!

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content