FAN: Pies Gimbo czeka na rodzinę, a film „O psie, który jeździł koleją” na widzów

Gimbo wsparł Lampo w promocji filmu „O psie, który jeździł koleją”, który od tygodnia możemy oglądać na ekranie NoveKino Przedwiośnie, natomiast Joanna Zarzycka i Małgorzata Gasik , koordynatorki projektu Filmowa Akademia Nauczyciela, wspierają GIMBO w znalezieniu kochającego domu! ♥️

Drodzy Nauczyciele i Rodzice – zachęcamy Was do przyjemnego spędzenia końca wakacji i początku roku szkolnego w kinie! Pies, który jeździł koleją, to historia, którą część z nas pamięta doskonale z dzieciństwa, jednak zakończenie filmowe jest zdecydowanie bardziej optymistyczne!

Dlatego warto wybrać się na seans z dziećmi, i jednocześnie uwrażliwić je na los zwierzaków!

A przy okazji seansu – jeśli znacie kogoś, kto potrzebuje Przyjaciela na całe życie, mądrego, grzecznego, empatycznego i niezwykle kochanego Psa, zgłoście się do Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom – Udana Adopcja lub Schronisko dla Zwierząt Płock, gdzie właśnie na swój dom czeka GIMBO i jego koledzy!♥️?

Zachęcamy!

Dziękujemy Zuzannie i Monice ze Stowarzyszenia za możliwość poznania kochanego GIMBO oraz za ich wielkie serce do zwierząt! ♥️?

Dziękujemy Przemkowi Sztupeckiemu za realizację filmu! ??

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content