FAN: Kajtek Czarodziej już 7 listopada

„Kajtek Czarodziej” to zabawny i pełen magii film na motywach powieści Janusza Korczaka. Już 7 listopada zapraszamy na BEZPŁATNY seans w ramach Filmowej Akademii Nauczyciela.

Kajtuś czarodziej – powieść dla dzieci Janusza Korczaka, pedagoga i nauczyciela, wydana nakładem autora w 1934 roku. Opowiada historię kilkuletniego chłopca, który nagle uświadomił sobie, że posiada umiejętność czarowania.

Kajtek Czarodziej – to z kolei to zabawny i pełen magii film na motywach wspomnianej historii. Opowieść o magicznym świecie dziecięcej wyobraźni, dorastaniu i ulepszaniu świata w lekki sposób oddaje najważniejsze skarby filozofii Janusza Korczaka: każde dziecko należy kochać, respektować jego granice i pozwalać mu marzyć! (źródło: https://kinoswiat.pl/film/kajtek-czarodziej/ )

Już 🧙 7 listopada o godz. 17.30 🧙 odbędzie się BEZPŁATNY seans dla nauczycieli w ramach Filmowej Akademii Nauczyciela w NoveKino Przedwiośnie.

A podczas spotkania porozmawiamy z Anetą Przedlacką-Studniak psycholożką z Poradni Psychologicznej Somnium, – UWAGA – o rodzicach. 😊A dokładniej o tym, jak ważne jest dawanie przestrzeni dzieciom do rozwijania swoich zdolności, o tym, jak nauczyć się „odpuszczać” i dawać naszym pociechom czas na nudę, oraz o tym, jak nauczyciele mogą rozmawiać z rodzicami, którzy mniej lub bardziej świadomie realizują własne ambicje i marzenia poprzez dzieci.

ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content