FAN: DELEGACJA – tak aktualnego filmu jeszcze nie było!

DELEGACJA to film, który opowiada o wielkiej przepaści, jaka dzieli wielkie dramaty historii i małe dramaty codzienności. Można go potraktować jak wołanie o pokój… Samo dorastanie jest już wyzwaniem, a dorastanie w kraju, który albo jest ogarnięty wojną, albo naznaczony traumą wojenną – to wyjątkowo trudna rzecz!

Na najnowszy seans zapraszamy
12 grudnia 2023 r. o godz. 17.00 do NoveKino Przedwiośnie.

Tym razem na ekranie wyświetlimy film
DELEGACJA, w reżyserii Asafa Sabana.

Bycie nastolatkiem jest trudne. Bycie nastolatkiem z Izraela jest nawet trudniejsze, szczególnie jeśli akurat jesteś na wycieczce szlakiem miejsc pamięci Holocaustu, a jedyne o czym jesteś w stanie myśleć zwiedzając komorę gazową, to dziewczyna, która stoi obok Ciebie. Bohaterami Delegacji jest troje przyjaciół: Nitzan, Frisch i Ido, którzy właśnie stoją u progu dorastania.

Film opowiada o wielkiej przepaści, jaka dzieli wielkie dramaty historii i małe dramaty codzienności. (opis ze strony www.koi-studio.pl )

Gościem seansu będzie Agnieszka Dziedzic, producentka Koi Studio.

ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Film współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej w ramach Polsko-Niemieckiego Funduszu Filmowego oraz Produkcji koprodukcji mniejszościowych.

Film miał swoją światową premierę podczas Berlinale 2023 w sekcji Generation 14plus.

ZAPRASZAMY!

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content