Erasmus+ jako narzędzie wspierające realizację statutowych zadań szkoły

Skorzystaj z naszej oferty i sprawdź, co Twoja instytucja może osiągnąć dzięki dofinansowaniu z funduszy europejskich. Wyjazdy szkoleniowe, lepsze metody pracy, nowoczesne narzędzia i współpraca międzynarodowa – to wszystko czeka na Ciebie.

Zapraszamy dyrektorów szkół i nauczycieli szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, pedagogów i psychologów szkolnych na spotkanie z beneficjentami programu Erasmus+.

Celem tego spotkania jest pogłębienie i aktualizacja wiedzy o możliwościach rozwoju szkoły w Programie oraz upowszechnienie przykładów dobrych praktyk.

Swoimi doświadczeniami z udziału w projektach uczniowskich i nauczycielskich podzielą się przedstawiciele dwóch szkół siedleckich:

  • Szkoły Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Broniewskiego
  • II Liceum Ogólnokształcące im. Św. Królowej Jadwigi

W programie przewidziane są krótkie wystąpienia uczestników zrealizowanych projektów, którzy zaprezentują je z własnej perspektywy: koordynatora, nauczyciela przedmiotu, logopedy, pedagoga, psychologa, ucznia i dyrektora szkoły. Przekażą praktyczne informacje oraz podpowiedzą, na co zwrócić uwagę przygotowując własne wnioski do konkursów grantowych.

Spotkanie odbędzie się w 16 września br. w godz. 16.00-18.15 w serwisie Zoom.

Link do pokoju konferencyjnego przekazany zostanie wszystkim zarejestrowanym uczestnikom na adres mailowy podany w zgłoszeniu.

Rejestracja do 14 września włącznie – link do formularza rejestracyjnego

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt: iwona.moczydlowska@mscdn.edu.pl

Mazowieckie Samorządowe
Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Siedlcach

ul. M. Asłanowicza 2, 08-110 Siedlce
tel. 25 63 267 47, kom.: 691 922 934
fax 25 63 393 20
e-mail: siedlce@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content