„Czasami ważniejsze niż sam prezent jest to, kto daje podarunek”

Trzecie, przedpremierowy pokaz filmu w ramach Filmowej Akademii Nauczyciela za nami. „Detektyw Bruno” zdecydowanie skradł serca publiczności!

Czy słoń był prawdziwy? Co jadły krokodyle na planie? Czy w kolejnych filmach mogą zagrać także dzieci z Płocka? Między innymi takie pytania zadali gościowi trzeciego spotkania w ramach Filmowej Akademii Nauczyciela – reżyserowi filmu „Detektyw Bruno” Mariuszowi Palejowi, najmłodsi widzowie – gwiazdy programu „Mały Wielki Świat – Radiowe Lekcje o Mazowszu” z naszego zaprzyjaźnionego RADIO PŁOCK FM

Dzieci zasiadły na widowni razem z nauczycielami, uczestnikami FAN, ponieważ okazja była wyjątkowa – film „Detektyw Brouno” to piękna historia o tym, co jest w życiu najważniejsze: miłość, przyjaźń, szczerość i prawda. Zabawne przygody młodego bohatera były doskonałym tłem, aby uzmysłowić młodym widzom (i nam, dorosłym również), że lajki i drogie prezenty nie są wyznacznikiem naszej wartości, bo – jak mówi jeden z bohaterów filmu – czasami ważniejsze niż sam prezent jest to, kto daje podarunek!

Reżyser, Mariusz Palej zaznaczył również, że każdy z nas powinien odkryć w sobie dziecko, czyli umiejętnie połączyć dojrzałość ze szczerością i prawdą, którą mają w sobie najmłodsi. Film może nam w tym pomóc. Koniecznie wybierzcie się do NoveKino Przedwiośnie !

Film bawi i wzrusza jednocześnie – doskonała okazja, aby obejrzeć go razem z klasa lub rodziną! Premiera 27 maja.

Warto podkreślić, że drugim reżyserem filmu jest Magdalena Nieć, która niestety nie mogła przyjechać do Płocka na spotkanie.

Dziękujemy Rodzicom dzieci z programu Radiowe Lekcje o Mazowszu RADIO PŁOCK FM oraz Agnieszce Olczyk, wicedyrektor Radia, za wspólną zabawę i lekcję w NoveKino Przedwiośnie

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content